KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873031

nr 1687 3031

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 80x80 cm, yttermått inklusive ram: 84x84 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:43:04

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson